Pokud se člověk dostane do situace, již není schopen finančně zvládnout, nezbývá mu nejednou, než někam jít a peníze si tam půjčit. Jenže na koho se v takové situaci obrátit, že?
Pokud je člověk solventní, s dobře vypadajícím daňovým přiznáním a čistým registrem dlužníků, má to vcelku snadné. Může si zajít do jakékoliv finanční instituce a tam mu s velkou pravděpodobností vyjdou vstříc.
Jenže co má dělat ten, kdo musí každou korunu desetkrát obrátit, než ji vydá, ten, který neoplývá ani dostatečnými příjmy, ani předností jménem absence záznamu v registrech?
Takovému nejednou pomůže snad jedině nebankovní hypotéka. Tedy typ půjčky, při níž dává člověk do zástavy vlastní nemovitost, případně nemovitost někoho, kdo mu ji je ochoten dát k dispozici, a díky této záruce má naději uspět. A to dokonce i tehdy, má-li nevalné příjmy a záznam v registrech dlužníků.
U takové nebankovní hypotéky může uspět leckdo. Vlastně každý, kdo prokáže, že bude schopen splácet alespoň po malých částkách, klidně i po dlouhých třicet let. V takovém případě se dá totiž přimhouřit oko i nad relativní ubohostí takových příjmů, i nad ne zrovna perfektním daňovým přiznáním, i nad záznamem v registrech, pokud tento zjevně nebude komplikovat budoucí splácení.
Člověk si tu může půjčit až sedmdesát procent ceny zastavené nemovitosti, a to bez jakýchkoliv podlostí ve smlouvě nebo nutných poplatků předem. Stačí jednoduše vyplnit formulář na internetu, poslat poskytovateli několik snímků zmiňované nemovitosti a pak už se společnost sama postará, aby byly nalezeny oboustranně výhodné podmínky, za nichž bude možno podepsat smlouvu a vyplatit dohodnutou částku. Již bude možno splácet podle dohody, ale klidně i předčasně, a to bez jakýchkoliv sankcí.
Člověk tak může mít peníze rychle, během maximálně několika dní, a tyto může použít na cokoliv, co si jenom usmyslí. A to je slušná nabídka, nemyslíte?